українська російська англійська
Микола Азаров оцінив свій офіційний візит до Чехії як конструктивний
19.12.2011 | 17:12
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров охарактеризував свій офіційний візит до Чеської Республіки як конструктивний і цікавий. Про це Глава українського Уряду повідомив під час брифінгу в Празі.

За словами Миколи Азарова, такий характер візиту підтверджують результати переговорів, які він провів з Президентом Чеської Республіки Вацлавом Клаусом, Прем’єр-міністром Чехії Петром Нечасом, Головою Сенату Парламенту Чехії Міланом Штєхом, а також його участь в українсько-чеському бізнес-форумі. «Ми з усіма нашими партнерами відзначили стратегічний характер наших взаємовідносин», - підкреслив Глава українського Уряду.

За його словами, Чехія - високорозвинута промислова держава, у якої майже 80% продукції має вихід на ринки країн Євросоюзу. Тому співпраця України з Чеською Республікою є дуже вигідною і перспективною, особливо в таких високотехнологічних галузях як машинобудування, зокрема енергетичне та будівництво локомотивів, реалізація ряду спільних проектів з модернізації.

Крім того, Микола Азаров зазначив, що під час українсько-чеського форуму для підприємців він поінформував чеський бізнес про те, які саме завдання стоять перед нашою державою, які реформи реалізуються в Україні, про перспективи економічного розвитку нашої держави, плани Уряду в економічній сфері тощо. Прем’єр-міністр запевнив чеських бізнесменів, що Україна є надійним партнером для залучення інвестицій.

версія для друку