українська російська англійська
Андрій Клюєв: Після ратифікації угоди про ЗВТ з ЄС додаткове зростання ВВП України може скласти приблизно 2% на рік
20.12.2011 | 09:34
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі

Після ратифікації угоди про зону вільної торгівлі між Україною і Євросоюзом, яка є складовою частиною договору про асоціацію, Україна може розраховувати на додаткове зростання своєї економіки на 2% на рік.

Про це в інтерв'ю журналістам заявив Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв.

«Хоча де-факто угода поки не парафована, успішне закінчення політичних переговорів - досить серйозний прорив. Ми йшли до цього не один рік, і прекрасно відомо, що дорога була непростою. І результати будуть не загально дипломатичними, а конкретними: це і зона вільної торгівлі, і прогрес у спрощенні візового режиму. Я згоден, що проект договору достатньо амбітний, тобто ставить сміливі і перспективні цілі», - підкреслив Перший віце-прем'єр-міністр.

Коментуючи можливість остаточного підписання Угоди, Клюєв зазначив: «Є підстави вважати, що це відбудеться не пізніше ніж через рік. Ще якийсь час може зайняти ратифікація, але не думаю, що це буде довго. Поки ж стоїть завдання парафування договору, в якому ні багато ні мало 2000 сторінок. А це як мінімум 10,5 годин чистої роботи».

За його словами на це піде близько 1,5 місяця. Андрій Клюєв також додав, що від української сторони займатися парафуванням буде заступник міністра закордонних справ Павло Клімкін.

 

версія для друку