українська російська англійська
Борис Колесніков: За 5-6 років Україна повністю замінить залізничний рухомий склад
20.12.2011 | 12:55
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Перші швидкісні поїзди стануть частиною глобального проекту з оновлення рухомого складу Укрзалізниці, який компанія «Hyundai» реалізовуватиме в Україні. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр інфраструктури України Борис Колесніков сьогодні, 20 грудня, під час урочистої церемонії передачі Україні першого швидкісного поїзду «Hyundai». 

За його словами, 90-100 швидкісних поїздів виробництва «Hyundai» можуть взяти на себе основне навантаження по пасажирам, які перевозяться нинішнім зношеним рухомим складом. «За умови ефективного використання ці поїзди зможуть повністю взяти на себе нинішні пасажиронавантаження на залізницю», – зауважив Віце-прем’єр.

Віце-прем’єр-міністр підкреслив, що найбільш економічно вигідним є оновлення рухомого складу поїздами єдиного виробника, адже це – економія в експлуатації, обслуговуванні тощо. Що ж до локалізації виробництва, то це питання зручності роботи компанії. «Компанія «Hyundai» буде вирішувати, чи краще базуватись на діючому українському заводі, чи на новому заводі, - сказав Борис Колесніков. - Головне наше завдання – зробити ці поїзди доступними для кожного українця».

Нагадаємо, перший швидкісний поїзд «Hyundai», завдяки яким відстань від столиці до Харкова можна буде подолати за 3,5 години, до Львову – за 4,5 години, до Донецьку – за 5,5  годин, презентовано 20 грудня 2011 року.

У церемонії передачі першого поїзду, що відбулася сьогодні, 20 грудня, у м. Чангвон (Корея), взяв участь Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков, гендиректор Укрзалізниці Володимир Козак, посол України в Кореї Олександр Мармазов, генеральний директор «Hyundai Rotem» Лі Мін Хо.

 

 

версія для друку