українська російська англійська
Прем'єр-міністр наголошує, що кожен громадянин має розуміти, яку вигоду отримає від реформ
21.12.2011 | 11:33
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

У 2012 році першочерговим завданням для керівників галузей, в яких проводяться реформи, має стати донесення до громадян суті та результату цих реформ. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України.

За словами Миколи Азарова, на сьогодні понад 50% громадян не розуміють суті медичної та освітньої реформи, 65% нічого не знають про реформу трудових відносин та ЖКГ. «Це шокуючі цифри. Як люди можуть повірити в реформи, якщо вони не знають, що у підсумку буде з ними та їхніми дітьми?», - наголосив Прем’єр-міністр.

Тому Микола Азаров вимагає від кожного міністра, в сфері якого  здійснюються реформи, «зробити принципові висновки з цієї ситуації». «Тому у 2012 році першочерговою роботою для кожного з вас має стати роз’яснення суті реформ, покрокової послідовності змін і, головне, - кінцевого результату, який отримає громадянин від тієї чи іншої реформи», - поставив завдання Прем’єр-міністр. При цьому він додав: «Ми маємо спрямувати всі сили на те, щоб зміцнити довіру суспільства до політики Уряду. Ще раз підкреслюю: оцінка кожного з нас – це реальні, конкретні справи, які будуть схвалені суспільством».

При цьому Микола Азаров зазначив, що потрібно зробити висновки з прорахунків і помилок поточного року: «Вони були, на них вказувала громадськість, і Уряд почув її голос. Робота над помилками – одне з головних завдань на початку наступного року».

А 2012 рік, за словами Прем’єр-міністра, – це рік концентрації зусиль на створенні нових робочих місць, рік якості виробленого в Україні, рік підвищення реальних доходів громадян.

 

 

 

версія для друку