українська російська англійська
Мінсоцполітики: Державні вугледобувні підприємства мають погасити свою заборгованість із сплати страхових внесків протягом десяти років
22.12.2011 | 09:31
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 21 грудня прийняв розпорядження „Про погашення заборгованості державних вугледобувних підприємств із сплати страхових внесків до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України”. Проект акта представив перший заступник Міністра соціальної політики України Василь Надрага.

Він, зокрема, поінформував, що попереднім Урядом було прийнято рішення щодо несплати державними вугледобувними підприємствами протягом липня-грудня 2009-го та січня-лютого 2010 року страхових внесків до згаданого Фонду. Внаслідок цього виникла заборгованість, яка станом на 1 березня 2010 року склала 677,5 млн. гривень.

Розпорядженням передбачається щомісячне погашення протягом десяти років, починаючи з 2012 року до 31 грудня 2021 року, заборгованості державних вугледобувних підприємств із сплати страхових внесків до Фонду за рахунок власних коштів цих підприємств.

„Таке рішення забезпечить умови для виконання Фондом своїх статутних завдань щодо здійснення страхових виплат та соціальних послуг, які надаються потерпілим від нещасних випадків на виробництві”, - сказав Василь Надрага.

 

версія для друку