українська російська англійська
У прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу виховуються майже 10 тисяч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
22.12.2011 | 12:19
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Кабінет Міністрів України 21 грудня прийняв розпорядження «Про затвердження додаткового розподілу  обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною».

Як підкреслив перший заступник Міністра соціальної політики України Василь Надрага, який представив проект акта на засіданні Уряду, необхідність прийняття розпорядження обумовлена додатковим влаштуванням у період з вересня по листопад 2011 року 305 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, та фінансовим забезпеченням вже функціонуючих таких сімей. 

Загалом, за інформацією Мінсоцполітики, станом на 01.12.2011 у прийомних сімх та дитячих будинках сімейного типу виховуються 9740 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Урядовим рішенням - для фінансового забезпечення цих сімей - виділено за рахунок залишку нерозподіленого резерву коштів субвенції, передбаченої статтею 18 Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік», 2 млн. 177 тис. 400 грн. 

Василь Надрага підкреслив, що мова йде не про додаткове виділення коштів з державного бюджету, а про розподіл раніше затверджених резервних коштів.  

 

версія для друку