українська російська англійська
У Державному бюджеті України на 2012 рік збільшено обсяг асигнувань Пенсійного фонду
22.12.2011 | 12:25
Прес-служба Міністерства фінансів

Через фінансову нестабільність у світі уповільнилися темпи економічного росту у зв’язку з чим було переглянуто основні параметри проекту Державного бюджету України на 2012 рік. Але незважаючи на вплив несприятливих зовнішніх факторів, Уряд України і надалі реалізовуватиме послідовну соціальну політику, яка забезпечить випереджаючі темпи зростання заробітної плати над темпами зростання валового внутрішнього продукту.

Так, відповідно до уточненого прогнозу реальна заробітна плата зросте на 4,4%, у наступному році збільшено розмір мінімальної пенсійної виплати для пенсіонерів у середньому на 10%.

Також Урядом винайдено можливість і збільшено на 19,2% обсяг трансферту, що спрямовується з державного бюджету до Пенсійного фонду України.

Таким чином, загальний обсяг асигнувань, що будуть спрямовані з державного бюджету до Пенсійного фонду України, визначений в сумі 57,5 млрд. гривень, або збільшений на 9,3 млрд. гривень проти обсягів, урахованих у проекті Державного бюджету України на 2012 рік, прийнятому Верховною Радою України у першому читанні.

 

 

версія для друку