українська російська англійська
Ми повинні змінити систему нарахування пільг в бік посилення допомоги бідним людям, - Сергій Тігіпко
22.12.2011 | 12:56
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра України - Міністра соціальної політики

Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко вважає, що необхідно прийняти зміни до законодавства щодо реформування галузевих пільг. Про це він заявив в ефірі програми "Досвід" на Першому Національному.

"Коли ми подивимося на практику Західної Європи або країн з перехідною економікою Східної Європи, то там держава дуже жорстко контролює процес розподілу пільг. І все це для того, щоб гроші потрапили до бідної людини", - сказав Сергій Тігіпко.

Віце-прем'єр-міністр підкреслив, що в Україні лише 23% соціальної допомоги потрапляє до бідних людей, тоді як решта розподіляється серед різних категорій, незалежно від фінансового стану сім'ї.

"Нам треба скасовувати галузеві пільги та надавати державну допомогу тим, хто її дійсно потребує. Соціальні виплати мають бути адресними. Країна не може роздавати пільги цілим категоріям. Наприклад, усім народним депутатам або усім суддям", - зазначив С. Тігіпко.

 Урядовець додав, що в усьому світі соціальну допомогу нараховують тільки незахищеним категоріям людей. "Це питання не повинно затягуватися. Такі зміни в законодавство треба приймати - це буде справедливо", - підкреслив Віце-прем'єр-міністр.

 

версія для друку