українська російська англійська
Микола Азаров: В Україні найпривабливіші для інвесторів умови
23.12.2011 | 09:44
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Український Уряд веде послідовну та цілеспрямовану роботу для залучення інвестицій у вітчизняну економіку. Про це Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив в інтерв'ю Ларрі Кінгу.

За його словами, в Україні створені привабливі умови для інвесторів. По-перше, в нашій державі встановлено найнижчі в Європі податки: «У Канаді податок на прибуток приблизно 35%, у нас - 17%. ПДВ у нас - 19%, податок на доходи фізичних осіб лише 15%, а в Канаді напевно близько 40%».

По-друге, підкреслив Глава Уряду, перевага України в тому, що у нас значно нижча, ніж, наприклад, в Канаді вартість енергоносіїв.

«Ми готові надавати майданчики з готовою інфраструктурою для виробництв. Словом, якщо до нас звертаються і говорять: «Ми готові побудувати завод» - То ми готові взяти на себе витрати з підведення до цієї площадки всіх комунікацій», - Додав Микола Азаров.

Крім того, Прем'єр-Міністр підкреслив, що Уряд веде активну роз'яснювальну роботу серед іноземних інвесторів: проводяться зустрічі на високому рівні, бізнес-форуми. «Тільки за цей рік ми провели українсько-британський форум, українсько-канадський форум, українсько-бельгійський форум - це дуже представницькі конференції, в яких беруть участь і бізнесмени і Уряд», - повідомив він. При цьому Микола Азаров додав, що для цих цілей він використовує новітні технології, наприклад, відкрив сторінку в соціальній мережі Facebook: «Я відкрив свою сторінку на Facebook, і я кожен день її переглядаю, а раз на тиждень я реально спілкуюся. Це дуже корисно, коли будь-хто може вийти на рівень Прем'єр-міністра. Звичайно там багато нісенітниці, але і разом з тим є дуже корисні речі». При цьому Микола Азаров зазначив, що в майбутньому має намір також відкрити сторінку в Tweeter.

 

версія для друку