українська російська англійська
Україна підписала з Туреччиною угоди про співпрацю в галузі рослинництва та рибного господарства
23.12.2011 | 10:44
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

В Анкарі Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк та Міністр сільського господарства Туреччини Мехмет Мехді Екер 22 грудня підписали Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про співробітництво в галузі карантину та захисту рослин, а також рибного господарства.

Як зазначив Микола Присяжнюк, Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про співробітництво в галузі карантину та захисту рослин забезпечить взаємний обмін інформацією, документацією, результатами досягнень з питань фітосанітарії як технічного, так і стратегічного рівня, зміцнить всебічне співробітництво між країнами в сфері карантину та захисту рослин на принципах суверенної рівності та взаємоповаги.

Водночас, за словами Міністра, Угода про співробітництво в галузі рибного господарства дозволить законодавчо закріпити і розширити співробітництво між державами в галузі аквакультури.

«Закріплення співробітництва наших країн цією угодою сприятиме розвитку інфраструктури рибного господарства, зокрема, в Чорному морі, проведенню спільних наукових досліджень з оцінки стану живих ресурсів і природного життя в Чорному морі», − додав очільник Мінагрополітики. Для реалізації таких завдань буде спеціально заснований спільний комітет з рибного господарства, функціями якого буде конкретизація напрямів співробітництва, здійснення заходів із вирішення спорів, які можуть виникнути під час співробітництва тощо.  

 

версія для друку