українська російська англійська
Мінфін: держбюджет-2012 передбачає зменшення видатків на утримання владних структур за багатьма статтями
23.12.2011 | 17:15
Прес-служба Міністерства фінансів

У засобах масової інформації з’явилося повідомлення про начебто  збільшення витрат у держбюджеті на наступний рік на утримання Кабміну та забезпечення діяльності Президента.

У зв’язку з цим повідомляємо, що у Державному бюджеті України на 2012 рік Державному управлінню справами, як головному розпоряднику коштів, затверджені призначення по загальному фонду в обсязі 1225 млн. грн. за 13 бюджетними програмами, що на 20,4 млн. грн. або 1,6 відсотка менше, ніж у 2011 році.

  Видатки за цими програмами передбачені як для безпосереднього забезпечення діяльності Президента України, Адміністрації Президента України, Державного управління справами, так і для забезпечення діяльності установ та закладів охорони здоров’я, культури, освіти, науки, виготовлення державних нагород та пам'ятних знаків тощо.

  При цьому слід зазначити, що видатки загального фонду Державного бюджету України на 2012 рік безпосередньо на обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності Президента України та Адміністрації Президента України зменшено порівняно з поточним роком на 19,6 млн. грн. або 5,5 відсотків.

В Державному бюджеті України на 2012 рік Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України, як головному розпоряднику коштів, затверджені призначення по загальному фонду в обсязі 268,9 млн. грн. за 4 бюджетними програмами, що на 51,5 млн. грн. або 16,1 відсотка менше, ніж у 2011 році.

  Видатки за цими програмами передбачені як для безпосереднього забезпечення діяльності Кабінету Міністрів України, так і для забезпечення діяльності газети «Урядовий кур’єр», Українського інституту національної пам’яті тощо.

  При цьому слід зазначити, що видатки загального фонду Державного бюджету України на 2012 рік безпосередньо на обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності Кабінету Міністрів України зменшено порівняно з поточним роком на 68,8 млн. грн. або 23,7 відсотка.

Видатки Державної судової адміністрації у Законі України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» дійсно збільшені.

Вказане пов’язане з необхідністю фінансового забезпечення судової реформи, зокрема, норм Закону України «Про судоустрій і статус суддів», що набувають чинності з 1 січня 2012 року, в частині запровадження та виплати суддівської винагороди у нових розмірах.

 

версія для друку