українська російська англійська
Микола Азаров: Держава з року в рік приділятиме все більше уваги спорту
23.12.2011 | 17:55
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

З кожним роком можливості України збільшуються, і вона чим далі більше уваги приділятиме вирішенню проблем спорту, заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час урочистої зустрічі «Естафета спортивних поколінь» з нагоди вшанування найкращих спортсменів та тренерів України всіх поколінь.

За його словами, Україна не просто стає самостійною і незалежною державою, а в неї з’являється все більше можливостей для вирішення різноманітних питань. «От згадайте, що було 10-15 років назад. Багато завдань, які ми зараз перед собою ставимо і виконуємо, до речі, для нас були навіть немислимими ще 10 років назад. Ну от давайте прямо скажемо, чи могли ми замахнутися в 2000-му році на проведення Євро-2012? Звичайно, ні. Для нас тоді відремонтувати спортзал було проблемою. А от зараз ми у стислі строки побудували чотири першокласні стадіони європейського рівня», - заявив Микола Азаров.

За його словами, це свідчить про зміцнення України як держави: «Ростуть можливості держави. І, безумовно, з року в рік країна буде приділяти все більше і більше увагу розвитку спорту. Тому що це надзвичайно важливо для повноцінного розвитку нашої молоді, для повноцінного життя наших людей».

 

версія для друку