українська російська англійська
У січні Прем'єр-міністр проведе широкі консультації щодо розвитку спорту в Україні
23.12.2011 | 17:59
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров планує в середині січня 2012 року провести зустріч із представниками спортивних федерацій, товариств, громадських об’єднань, присвячену вирішенню проблемних питань та розвитку масового спорту в Україні. Про це Микола Азаров заявив під час спілкування з спортсменами в рамках урочистостей з нагоди вшанування кращих спортсменів та тренерів України всіх часів.

«У державі ще багато проблем. Спорт необхідно розвивати. Пропоную зустрітися після 10 січня», - зазначив Глава Уряду. Він поспілкувався з представниками різних видів спорту, вислухав їхні прохання та пообіцяв допомогти їх вирішити.

«Ми повинні говорити не тільки про свято, але і вирішувати проблемні питання. От я поки йшов до вас, мене вже ознайомили з проблемами в гандболі, спортивній та художній гімнастиці тощо. Ми домовилися, що в середині січня зустрінемося і приймемо конкретні рішення як підтримати ці види спорту», - підкреслив Микола Азаров, виступаючи перед кращими спортсменами та тренерами України.

 

версія для друку