українська російська англійська
Микола Азаров: Матеріальні цінності не створять національну ідею
23.12.2011 | 18:00
Департамент інформації та комунікацій з громадскістю

Прем'єр-міністр України Микола Азаров переконаний, що матеріальні цінності не можуть стати основою для формування національної ідеї. Про це він заявив у п'ятницю під час зустрічі з громадськими об'єднаннями, на якій обговорювалися питання партнерства держави та бізнесу щодо розвитку ІТ-індустрії.

"20 років ми шукаємо національну ідею і не можемо її знайти. Хтось говорить: "національна ідея - це створити благополучну, ситу країну". Ну хіба може це для когось бути національною ідеєю? Не може. Ніколи і ніде", - наголосив Микола Азаров.

Він підкреслив: якщо мірилом успіху людини будуть тільки гроші, то говорити про патріотичне виховання молоді не доводиться. "Якщо мірилом успіху людини є гроші, то ми ніколи ніякого патріотизму в Україні не прищепимо, і ніколи його не буде. Молоді люди завжди міркуватимуть так: де більше заплатять, туди й поїду", - зазначив Прем'єр у відповідь на слова одного з учасників зустрічі про те, що молодь не хоче працювати в Україні, а прагне знайти кращу роботу за кордоном.

 

версія для друку