українська російська англійська
Микола Азаров вірить, що українські спортсмени достойно представлять нашу державу на літніх олімпійських іграх
23.12.2011 | 18:35
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю

Прем’єр-міністр України Микола Азаров закликав українських спортсменів достойно представити Україну на літніх Олімпійських іграх, які відбудуться в Лондоні 2012 року, та підтвердити наш статус спортивної держави. Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив під час урочистої зустрічі «Естафета спортивних поколінь» з нагоди вшанування найкращих спортсменів та тренерів України всіх поколінь.

«До всіх тих спортсменів, які поїдуть влітку представляти Україну на Олімпійських іграх, велике прохання: ще раз підтвердити, що Україна велика потужна олімпійська держава. Я впевнений в наших досягненнях, я впевнений, що наші спортсмени себе прекрасно зарекомендують», - заявив Глава Уряду.

Він зазначив, що за роки незалежності Україна завоювала більше 100 олімпійських нагород: «Ми дійсно велика спортивна держава». Він додав, що проведення в Україні в 2015 році Чемпіонату Європи з баскетболу ставить перед владою нові завдання: «Для нас зобов’язанням є те, що Україна в 2015 році буде приймати Чемпіонат Європи з баскетболу. Такі заходи – це завдання для влади розібратися і навести порядок, хоча б в конкретному виді спорту, наприклад, ми до 2015 року повинні підійти з хорошими баскетбольними досягненнями». Крім того, Микола Азаров зазначив, що Україна має плани у 2022 році провести зимову Олімпіаду: «Це свідчить про те, що у нас дуже хороші і великі амбіції».

«Будемо вболівати за наших спортсменів, і я впевнений, що Україна здатна досягати найвищих результатів у спорті», - підсумував Микола Азаров.

 

версія для друку