українська російська англійська
Микола Азаров переконаний, що газові домовленості з Росією рано чи пізно будуть переглянуті
23.12.2011 | 19:15
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров переконаний, що діючий договір між Україною та Росією щодо імпорту природного газу з Росії рано чи пізно буде переглянутий. На цьому Глава українського Уряду наголосив, відповідаючи на запитання користувачів соціальної мережі Фейсбук.

«В історії не раз так бувало, коли кабальні і принизливі договори, які та чи інша держава була змушена з різних причин мати, потім дуже важко піддавалися перегляду. Але рано чи пізно такі договори все одно переглядалися, оскільки вони представляли із себе перешкоду для розвитку нормальних взаємовигідних відносин. Це наша головна теза на переговорах з Росією», - сказав Прем'єр-міністр, коментуючи переговорний процес між Україною та Росією щодо перегляду діючого газового контракту.

При цьому Микола Азаров наголосив: «Особливістю наших переговорів з Росією є те, що ми хочемо переглянути діючий договір, який тут буде діяти ще 8 років, якщо ми не доб'ємося його перегляду. Він виписаний так, що Україна практично не має ніяких прав. І, природно, у керівництва Росії з'являються спокуси зберегти в тій чи іншій мірі свою перевагу. Це бажання зберегти перевагу і є основною перешкодою для завершення переговорів».

 

версія для друку