українська російська англійська
"Таксі нового покоління" почне працювати в аеропорту "Бориспіль" вже 27 грудня
26.12.2011 | 15:46
Прес-служба Міністерства інфраструктури

27 грудня 2011 року, з 8 ранку «Таксі нового покоління» розпочне працювати в аеропорту «Бориспіль». Про це, 26 грудня 2011 року, повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков під час презентації проекту.

За словами Віце-прем’єр-міністра, у нинішньому автопарку вже нараховується 100 автомобілів марки Hyundai Sonata, ще 100 автомобілів аеропорт отримає у наступному кварталі.

Борис Колесніков підкреслив, що Київ виділить 15 чітко визначених місць для паркування таксі. «На цих стоянках матимуть право стояти виключно Sky Taxi», - наголосив він.

«Базова ставка – це 6,5 гривень за кілометр з аеропорту до Києва, з центра міста до Борисполя – 3,5 гривень за кілометр, - сказав Борис Колесніков. – Ставка водія складатиме 3,5 тис. грн. Додатково водії зможуть отримати ще до 2,5 тисяч за ефективний пробіг та якісне обслуговування». Борис Колесніков зазначив, що за підрахунками фахівців рентабельність «Таксі нового покоління» складатиме приблизно 1,5%.

За розрахунками фахівців «Борисполя», аеропорт обслуговує до 3 тисяч пасажирів у пікові години. При цьому, за словами Генерального директора ДП МА «Бориспіль» Антона Волова, приблизно 5% від загального пасажиропотоку (а це – 150 пасажирів на годину) користується послугами служб таксі. Відтак «Таксі нового покоління» зможе вже зараз повністю задовольнити потребу в обслуговуванні пасажирів.

Віце-прем’єр-міністр зауважив, що держава не має намір витісняти з ринку таксі, що здатні забезпечувати високий рівень обслуговування.

«Це не функція держави – витісняти таксі з тих напрямків, де вони вже працюють. Це нормальний приватний бізнес. Після проведення Євро-2012 найбільші оператори, які вже працюють в «Борисполі» матимуть змогу викупити ліцензію на здійснення цього виду перевезень разом з таксопарком. А головне – вже зараз підтягнути обслуговування до належного рівня та забезпечити належний прийом гостей чемпіонату», - сказав Борис Колесніков.

Віце-прем’єр-міністр також повідомив, що вже зараз вдалося приблизно на 98% прибрати таксистів-нелегалів, які буквально нав’язували свої послуги пасажирам, що прибували до аеропорту «Бориспіль».

 

 

версія для друку