українська російська англійська
Водії "Таксі нового покоління" заговорять англійською
26.12.2011 | 16:34

Усі водії, які беруть участь у пілотному проекті «Таксі нового покоління», яку презентував 26 грудня Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков в аеропорту «Бориспіль», володіють англійською мовою, тож зможуть обслуговувати іноземців, які прибудуть до України в рамках Євро-2012.

«Спілкування з іноземцями у службах таксі всього світу зведено до мінімуму. Фактично, таксист повинен розуміти пасажира, куди йому потрібно дістатися, як розрахуватися за поїздку тощо, – сказав Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков. – Цей мінімум ми стовідсотково забезпечили».

Перевірити, наскільки водії таксі знають англійську мали змогу самі журналісти. У якості експромту Віце-прем'єр-міністр запропонував поспілкуватися з водіями, поставити питання, що зазвичай виникають перед пасажирами: маршрут, ціна поїздки, час у дорозі тощо. Водії з завданням впоралися, цим ще раз засвідчили: перше враження в іноземців, які прилітатимуть на Чемпіонат через головні повітряні ворота країни, будуть позитивними.

Нагадаємо, усі авто Sky Taxi надаватимуть абсолютно новітній за якістю рівень послуг. Таксі обладнані таксометром (отримання чека виключає можливість завищення вартості поїздки й надає додаткову опцію контролю екіпажу), POS-терміналом (оплатити послугу можна платіжною банківською карткою), відеореєстратором (GPS-модуль забезпечує додаткову систему контролю), GPS-навігатором (дозволяє визначити найкоротший шлях до точки призначення), а вбудований bluetooth надасть вихід до каналу GPRS для визначення заторів.

Оформити замовлення на Sky Taxi пасажир може безпосередньо у терміналі прильоту. Диспетчер обере оптимальний маршрут, а орієнтовний кілометраж визначить програма. Передача замовлення диспетчером водію здійснюватиметься відповідно до черги згідно з графіком виїзду автомобілів. Оплата пасажиром здійснюється після прибуття на місце призначення згідно з тарифом, який визначить лічильник. При цьому водій зобов’язаний видати чек, який підтверджує оплату послуги.

Після виконання замовлення водій інформує диспетчера про готовність до нового рейсу. На місці базування автомобіль знову стає в чергу.

 

 

версія для друку