українська російська англійська
На Дніпропетровщині відкрили дитячий садок
29.12.2011 | 11:16
Дніпропетровська ОДА

Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Марія Пустова відкрила дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) «Малятко» у селі Настасівка Томаківського району. У закладі працюватимуть 3 навчальні групи. Тепер 65 дітлахів отримали можливість ходити до дитсадка у своєму селі та здобувати якісну дошкільну освіту в сучасних комфортних умовах. З відкриттям дитсадка питання з охопленням дітей дошкільною освітою у селі Настасівка повністю вирішено.

У дитсадку «Малятко» проведено капітальний ремонт, в тому числі у харчоблоці, медичному блоці, спальних та ігрових кімнатах. Замінені системи електропостачання, теплозабезпечення, каналізації та водопостачання. Встановлені сучасні металопластикові вікна. Створено музичну залу для дітей. Придбано технологічне обладнання для харчоблоку, сучасні меблі, іграшки, килими.

Загальна вартість реконструкції дитячого садка «Малятко» складає 675 тисяч 200 гривень. В тому числі за сприяння губернатора з державного бюджету було виділено понад 400 тисяч гривень.

Цього року у Томаківському районі в селах Зелений Гай та Добра Надія у рамках губернаторського проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» відкрито 2 навчально-виховних комплекси, дитсадки яких відвідує 40 дошкільнят. Наступного року в селищі Томаківка відкриється дитячий садок.

«Наразі дошкільною освітою на Дніпропетровщині охоплено 75,5% дітей, це майже на 20% вище, ніж в середньому по Україні. Охоплення п'ятирічних дітей дошкільною освітою складає 100% (по Україні – 96,9%). Минулого року створено 2 тисяч 200 місць у дошкільних установах, цього року – ще 3,5 тисячі місць. Загалом за 2010 – 2011 роки в області створено 22 нові дитячі садки та 36 навчально-виховних комплексів «садок-школа». Це дозволило на 60% скоротити чергу на відвідування дитячих дошкільних установ в області.

 

версія для друку