українська російська англійська
Протягом січня-листопада 2011 року Держфінінспекція України відшкодувала втрат державних ресурсів більш як на 8 млрд. грн.
29.12.2011 | 12:01
Прес-служба ГоловКРУ

Протягом січня-листопада 2011 року органи Державної фінансової інспекції України забезпечили відшкодування і поновлення незаконно витрачених та недоотриманих фінансових та матеріальних державних ресурсів на загальну суму майже 8,1 млрд. грн. Більшу частину цієї суми становлять відшкодування збитків, які сталися через порушення законодавства, виявлені у попередні роки (7 млрд. грн).

Для порівняння, за увесь 2010 рік сума відшкодувань і поновлень незаконно витрачених та недоотриманих фінансових та матеріальних державних ресурсів становила близько 1,8 млрд. грн. Тобто сума відшкодованих за 11 місяців цього року збитків більше ніж у чотири рази перевищує загальну суму відшкодувань за увесь минулий рік.

«Це рекордний показник нашої роботи, якого вдалося досягти завдяки концентрації максимальних зусиль працівників Держфінінспекції на роботі з відшкодування втрат державних ресурсів», – зазначив Голова Держфінінспекції України Петро Андрєєв.

Цього року найбільші суми відшкодувань втрат держави становили відшкодування у ПАТ «Родовід банк» – близько 3,5 млрд. грн.; у АБ «Укргазбанк» – майже на 364 млн. грн.; порушення, допущені під час використання бюджетних коштів, виділених на ліквідацію наслідків повені, яка сталася у липні 2008 року в Західній Україні – на 410 млн. грн.

 

 

версія для друку