українська російська англійська
За 11 місяців 2011 року правоохоронні органи порушили 1638 кримінальних справ за матеріалами ревізій Держфінінспекції України
29.12.2011 | 12:27
Прес-служба ГоловКРУ

За 11 місяців 2011 року правоохоронні органи порушили 1638 кримінальних справ за матеріалами ревізій і перевірок, проведених органами Державної фінансової інспекції України.

Загалом протягом зазначеного періоду для вжиття відповідних заходів до порушників фінансової дисципліни до правоохоронних органів було передано понад 5,1 тис. ревізійних матеріалів.

Також правоохоронні органи порушили 681 кримінальну справу за результатами участі працівників Держфінінспекції у якості залучених спеціалістів у перевірках, які проводили правоохоронні органи.

За результатами розгляду правоохоронними органами матеріалів контрольних заходів, на 89 посадових осіб складено протоколи про корупцію.

Реалізуючи право на звернення до суду в інтересах держави щодо стягнення коштів, одержаних підконтрольними установами за незаконними угодами, без встановлених законом підстав та з порушенням чинного законодавства, і якщо підконтрольна установа не забезпечила виконання вимог щодо усунення виявлених ревізією порушень, протягом січня-листопада 2011 року подано майже 1,1 тис. позовів до суду на загальну суму 648 млн. грн. Крім того, ініційовано майже 4,6 тис. цивільних позовів перед органами прокуратури, об’єктом контролю або його органом управління, іншим державним органом.

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто понад 27,4 тис. посадових осіб; направлено до суду понад 1,8 тис. протоколів про адміністративне правопорушення за порушення законодавства про бюджетну систему та понад 1,7 тис. протоколів про адміністративне правопорушення за порушення законодавства про здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти. Загальна сума накладених адміністративних штрафів за ст. 164-2, 166-6, 164-12, 164-14 КУпАП склала понад 7,5 млн грн.

До дисциплінарної відповідальності у звітному періоді притягнуто понад 7,6 тис. посадових осіб, до матеріальної – майже 2,3 тис. осіб, з яких 140 – звільнено із займаних посад.

За результатами контрольних заходів керівники центральних і місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли майже 13,1 тис. управлінських рішень.

 

версія для друку