українська російська англійська
Прем'єр-міністр відвідав з дітьми-сиротами новорічну виставу
29.12.2011 | 15:53
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров подарував свято дітям-сиротам, що залишилися без родинного спілкування, яке так потрібне в новорічні та різдвяні свята. Він разом з учнями київської школи-інтернату №21 у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» побував на новорічній виставі.

До «Мистецького арсеналу» Микола Азаров разом з дітьми-сиротами приїхав автобусом. Під час поїздки вихованці інтернату поспілкувалися з Прем’єр-міністром, розповіли йому про свої мрії та новорічні бажання.

«Я хочу від усього серця вас привітати з наступаючим Новим роком, побажати вам здоров’я, добра, щастя», - сказав Микола Азаров після перегляду святкової вистави.

Прем’єр-міністр зазначив, що ця зустріч принесла йому велике задоволення, бо вона навіяла приємні спогади про дитинство: «У цій прекрасній залі ми начебто знову повернулися у дитинство».

Микола Азаров подякував всім організаторам, які залишилися небайдужими до дітей-сиріт і створили для них справжнє свято. Він переконаний, що сьогоднішній день принесе вихованцям інтернату тільки позитивні емоції: «Цей день вам надовго запам’ятається, тому що ви побуваєте знову в світі наших улюблених казкових героїв. Я сподіваюся, що цей день буде надзвичайно цікавим для вас».

Прем’єр-міністр подарував вихованцям інтернату мультимедійний комплекс та солодкі подарунки.

 

версія для друку