українська російська англійська
Місцеві бюджети повністю отримали кошти на виплату заробітної плати вчителям
29.12.2011 | 16:16
Прес-служба Міністерства фінансів

29 грудня на Інтернет - ресурсі «Українська правда» було опубліковано кореспонденцію «Вчителі зустрінуть Новий рік без зарплат», у якій подано недостовірну інформацію про виплату заробітної плати працівникам освіти.

У зв’язку з цим Управління комунікацій Міністерства фінансів інформує, що протягом жовтня-грудня 2011 року Міністерством фінансів було вжито заходів для забезпечення коштами місцевих бюджетів на оплату праці працівників бюджетних установ. Зокрема, збільшено обсяг додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів на 1 721,8 млн. грн.

Відтак, станом на 29 грудня 2011 року за інформацією головних фінансових управлінь обласних державних адміністрацій, місцеві бюджети в повному обсязі забезпечені коштами та здійснюють виплату заробітної плати працівникам соціально-культурної сфери, в тому числі - закладів освіти, своєчасно у встановлені законодавством терміни.

Дане питання перебуває на особистому контролі Прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

У разі порушень виплат заробітної плати в установлені законодавством терміни радимо негайно звертатися на телефон урядової «гарячої лінії» за номером 0-800-507-309 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні).

Нагадуємо, що у вихідні та святкові дні члени Уряду працюватимуть згідно з затвердженим графіком чергувань і зможуть оперативно вжити заходів для усунення порушень.

.

версія для друку