українська російська англійська
Андрій Клюєв: Мінекономрозвитку передало до Генпрокуратури черговий пакет матеріалів щодо держзакупівель
31.12.2011 | 12:13
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі України

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України у ході моніторингу у сфері державних закупівель у період з 26 по 30 грудня виявило кілька нових фактів порушень законодавства.

Про це заявив у коментарі журналістам Перший віце-прем‘єр-міністрМіністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв.

Він підкреслив, що система реагування на порушення законодавства у сфері закупівель буде вдосконалюватися та згодом запрацює «як годинник». Андрій Клюєв заявив, що й надалі розраховує на пильність громадськості та засобів масової інформації.

За його словами, протягом останнього часу оголошено про проведення закупівель легкових автомобілів за цінами, які перевищують нормативно встановлені граничні суми витрат.

Зокрема, держпідприємство «Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал» оголосило про проведення відкритих торгів на придбання легкового автомобіля Toyota Highlander або еквіваленту (1 од.).

ПАТ «Вінницяобленерго» оголосило торги на придбання Subaru Forester або еквіваленту (1 од.).

СТГО «Південна залізниця» оголосило про проведення відкритих торгів на придбання легкового автомобіля Volvo XC70 або еквіваленту (1 од.).

ДП «Керченський морський рибний порт» - Toyota Camry комплектації Lux. 

Також, за словами Першого віце-прем‘єр-міністра, вже здійснено кілька неправомірних закупівель.

Зокрема, ПАТ «Укргідроенерго» за результатами відкритих торгів у грудні уклало угоду з ПрАТ «Прага авто» на придбання легкового автомобіля Skoda Superb вартістю 245235 грн.

ДП «Боринське лісове господарство» уклало угоду з ТОВ «Ніко - Захід» на придбання легкового автомобіля невідомої марки вартістю 269000 грн.

ПАТ по газопостачанню та газифікації «Хмельницькгаз» у грудні уклало договір з ТОВ «Гранд Мотор» на придбання Toyota Camry Premium 3.5 6AT. Вартість автомобіля склала 422948 грн.

ПАТ по газопостачанню та газифікації «Дніпропетровськгаз» уклало угоду з ТОВ «АвтоцентрУкраїна плюс» на придбання 5 легкових автомобілів невідомої марки вартістю 920 тис. грн.

ДТГО «Південно-Західна залізниця» за результатами відкритих торгів у грудні уклало угоду з ТОВ «Атлант-М Дніпровська набережна» на придбання 3-х легкових автомобілів (Volkswagen Passat 2,0 – 1 од., та Volkswagen Passat 1,8 – 2 од.) загальною вартістю 889878 грн.

ДП «Український державний Центр залізничних рефрижераторних перевезень «Укррефтранс» підписало документи з ТОВ «Автосаміт ЛТД» на придбання Toyota Camry класу Prestige вартістю 321493 грн.

ДП «Куп‘янський ветеринарно-санітарний завод «Ветсанзавод» уклало угоду з ТОВ «АРТСІТІ» на придбання Toyota Camry NG 2011 комплектації Lux. Вартість автомобіля склала 346315 грн.

Національна філармонія України у грудні ж уклала угоду з ТОВ «Богдан Авто» на придбання автомобіля Hyundai Sonata YF вартістю 250250 грн.

Андрій Клюєв повідомив, що відповідно до Закону «Про здійснення державних закупівель», Мінекономрозвитку направило зазначену інформацію до Генеральної прокуратури України для реагування згідно з чинним законодавством.

 

версія для друку