українська російська англійська
У І кварталі на дотримання ліцензійних умов буде перевірено 365 автоперевізників
03.01.2012 | 15:44
Прес-служба Міністерства інфраструктури

У І кварталі 2012 року Міністерство інфраструктури України перевірить 365 ліцензіатів, що здійснюють вантажні і пасажирські перевезення автомобільним транспортом у внутрішньому та міжнародному сполученні. План перевірок додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом відповідно до видів робіт затверджено відповідним наказом Головавтотрансінспекції від 21.12.2011 №280.

Територіальними управліннями Головавтотрансінспекції в Автономній Республіці Крим, областях та Києві розроблено регіональні графіки перевірок ліцензіатів. Відтак впродовж січня-березня 2012 року буде проконтрольовано діяльність 24 та 25 автоперевізників Донецької та Харківської області відповідно. По 20 перевізників спеціалісти Головавтотрансінспекції перевірять на Дніпропетровщині та Закарпатті, 19 – на Луганщині, по 18 у Києві та Київській області, 17 - на Хмельниччині, 16 – у Криму, 15 – у Чернівецькій області, 14- на Івано-Франківщині, 13 – на Чернігівщині.

По 10 ліцензіатів перевірять на Вінниччині, Волині, у Запорізькій, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Херсонській, Черкаській областях.

У Севастополі Головавтотрансінспекція проконтролює роботу п’ятьох автомобільних перевізників.

 

версія для друку