українська російська англійська
Євроконтроль високо оцінив підготовку Украероруху до Євро-2012
06.01.2012 | 09:29
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Директор, головний менеджер з операційних питань директорату Євроконтролю з Менеджменту Мережі Джо Султана високо оцінив стан підготовки Украероруху до Євро-2012 в частині організації структури повітряного простору та модернізації обладнання. Про це він повідомив у рамках засідання з представниками Украероруху.

Учасники розглянули можливості врахування позиції України в Стратегічному плані Мережі (NSPNetwork Strategy Plan), Операційному плані Мережі (NOPNetwork Operations Plan) та Плані показників Менеджеру Мережі (NMPPNetwork Manager Performance Plan). Обговорено питання визначення показників ефективності операційної діяльності (KPIsKey Performance Indicators) для України, враховуючи статус України як не члена ЄС.

Як зазначив заступник начальника служби з аеронавігаційного обслуговування Украероруху Руслан Гуцан, для України дуже важливим є залучення в процес планування діяльності Мережі та представлення у Стратегічному плані Мережі та Операційному плані Мережі. Для більш ґрунтовного залучення України, зокрема, показників діяльності Украероруху, до Операційного плану Мережі було погоджено, що на час підготовки Національного плану показників діяльності на проміжному етапі Украерорух надаватиме до Євроконтролю свої плани з пропускної спроможності без зазначення цільових показників.

Зі свого боку Султана зазначив, що повністю підтримує наміри української сторони бути представленою у Стратегічному плані Мережі й Операційному плані Мережі та висловив зацікавленість Євроконтролю у формуванні єдиної політики в рамках Мережі.

Обговорено і низку інших важливих питань, зокрема, щодо участі України у форумі NDOP (Network Directors of Operation – Директорат з операційних питань Мережі); проходження стажування фахівців Украероруху у CFMU (Central Flow Management Unit – Центральний орган управління потоками повітряного руху). Значну увагу приділено впровадженню в Україні ETFMS (Enhanced Tactical Flow Management System – Досконала тактична система управління потоками), стану публікування інформації про гнучкі елементи структури повітряного простору України на веб-порталі Євроконтролю та інформації щодо відповідності процедур дизайну повітряного простору України процедурам Євроконтролю.

За результатами візиту пан Султана також високо оцінив стан підготовки Украероруху до Євро – 2012 з питань організації структури повітряного простору та модернізації обладнання.

"Ми обговорили майбутній чемпіонат Європи з футболу 2012 року й те, як Євроконтроль і Украерорух будуть співпрацювати в цьому контексті. Мені випала можливість відвідати Районний диспетчерський центр РСП "Київцентраеро" та побачити великі зміни, які відбуваються в системі. Тут видно, що "Украерорух" доклав багато зусиль та зробив чималі інвестиції в розвиток. Думаю є очевидним, що вкладені в обладнання кошти – виправдані. В українському повітряному просторі немає затримок навіть при тому, що інтенсивність повітряного руху постійно зростає. Ці інвестиції доводять, що найближчим часом не виникатиме затримок", -  сказав Джо Султана

 

версія для друку