українська російська англійська
Триває підготовка до проведення фестивалю мистецтв "Різдвяні канікули"
04.01.2012 | 14:07
Львівська ОДА

У рамках підготовки до проведення фестивалю мистецтв “Різдвяні канікули” 23-25 грудня відбулися відбіркові тури обласного фестивалю-конкурсу для дітей та юнацтва “Різдвяні канікули”, в яких взяли участь учасники зі Львова та інших областей України.

Організаторами обласного фестивалю-конкурсу були Головне управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації, Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, управління освіти Львівської міської ради.

Фестиваль-конкурс “Різдвяні канікули” – це щорічна культурна акція, яка має на меті залучення дітей Львівщини до змістовного дозвілля під час зимових канікул та свят. Це сприяє залученню дітей та юнацтва до вивчення і відтворення традиційного народного та сучасного українського мистецтва, традицій різдвяних свят та звичаїв, відродженню духовних цінностей українського народу, а також виявленню нових талантів.

Найкращі творчі колективи отримали призові місця у таких номінаціях:

Урочистий концерт відкритого фестивалю мистецтв «Різдвяні канікули», в якому візьмуть участь кращі з учасників, відбудеться 16 січня у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини.

 

 

версія для друку