українська російська англійська
У Львівській області за 2011 бюджетний рік проведено касових видатків на суму 9,276 млрд. грн
05.01.2012 | 17:46
Львівська ОДА

У 2011 бюджетному році розпорядниками та одержувачами коштів місцевих бюджетів області проведено касових видатків в сумі 9,276 млрд. грн (90,5% до плану), що в 1,12 раза перевищує обсяг касових видатків за попередній 2010 рік – про це поінформував на XІV позачерговій сесій2 обласної ради VІ скликання начальник головного управління казначейської служби України у Львівській області Петро Могиляк.

Разом з тим, загальна сума касових видатків розпорядників та одержувачів коштів державного бюджету на території області за цей же період склала 7,958 млрд. грн. (92,8% до плану), що в 1,1 раза перевищує обсяг 2010 року.

Протягом 2011 бюджетного року місцеві бюджети Львівської області отримали з державного бюджету та засвоїли різного роду міжбюджетних трансферів на загальну суму 5,563 млрд. грн. (99,2% до плану), що в 1,13 раза перевищує обсяг таких доходів за попередній рік. Зокрема, це дотації в сумі 3,072 млрд. грн. (100% до плану) та субвенції в сумі 2,491 млрд. грн. (98,3% до плану).

Також за минулий бюджетний рік за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку місцевим бюджетам області було надано в повному обсязі до потреби 566 короткотермінових позик на покриття тимчасових касових розривів, пов’язаних із забезпеченням здійснення захищених видатків загального фонду відповідних бюджетів, на загальну суму більше 1,3 млрд. грн., що в 2,5 раза перевищує суму позик, наданих протягом 2010 року.

Крім цього, місцеві бюджети Львівської області отримали 15 середньострокових позик на загальну суму 56,4 млн. грн., з якої на сьогодні не погашено 45,5 млн. грн.

Також на кінець 2011 року на рахунках розпорядників та одержувачів коштів державного бюджету Львівської області залишилось невикористаних 73,3 млн. грн. виділених асигнувань, з яких сума неоплачених органами Державної казначейської служби незахищених видатків загального та спеціального фондів державного бюджету складає 18,4 млн. грн.

Крім цього, залишились непроведеними 23,1 млн. грн. видатків по рахунках з обліку власних надходжень бюджетних установ, які не підлягають вилученню до державного бюджету.

На рахунках розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів області залишилося невикористаних 121,7 млн. грн. виділених асигнувань (по обласному бюджету – 38,5 млн. грн), з яких сума неоплачених органами Державної казначейської служби незахищених видатків загального та спеціального фондів відповідних бюджетів складає 100,6 млн. грн. (по обласному бюджету  - 26,5 млн. грн.).

Також не проведено 6,3 млн. грн.  видатків по рахунках з обліку власних надходжень бюджетних установ, які не вилучаються до відповідних бюджетів (по обласному бюджету – 2,2 млн. грн.).

Враховуючи вимоги Бюджетного кодексу України, на кінець року на рахунках місцевих бюджетів Львівської області збережено 845,9 тис. грн. невикористаної субвенції з державного бюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах та 22,1 тис. грн. субвенції на фінансування ремонту приміщень управлінь праці та соціального захисту  для здійснення заходів з виконання спільного із Світовим банком проекту «Вдосконалення системи соціальної допомоги».

Загальна сума минулорічних платіжних доручень з не бюджетних рахунків державних цільових фондів та інших клієнтів, які будуть оплачені ближчим часом, складає 25 млн. грн.

 

 

версія для друку