українська російська англійська
Андрій Клюєв доручив перевірити законність підвищення тарифів на послуги з утримання житла в Чернігові
10.01.2012 | 09:37
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Законність підвищення тарифів на послуги з утримання житла і прибудинкових територій в Чернігові буде перевірено. Відповідне доручення дав Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв Мінрегіону, Мінекономрозвитку, Мінсоцполітики, Держархбудінспекції та Чернігівській облдержадміністрації.

Буде перевірено дотримання вимог законодавства під час прийняття Чернігівською міськрадою рішення щодо підвищення з 1 лютого 2012 року тарифів на послуги з утримання житла і прибудинкових територій, а також проаналізовано соціально-економічні наслідки такого рішення. У середньому вартість згаданих послуг має зрости на 40-60 відсотків - Чернігівська міськрада аргументує своє рішення тим, що тарифи давно не переглядалися і за цей час їх складові виросли в ціні від 130% до 200%, зокрема на будівельні матеріали, електроенергію, запчастини до автомобілів, заробітну плату тощо. 

Андрій Клюєв доручив вжити відповідних заходів реагування в разі необґрунтованого завищення тарифів в Чернігові.

Нагадаємо, що на засіданні Кабінету Міністрів України 26 грудня 2011 року розглядалося питання тарифів на послуги ЖКГ, обґрунтованості підняття їх вартості, якості обслуговування. Урядом було дано доручення профільним міністерствам та відомствам, держадміністраціям в регіонах проаналізувати причини зростання в 2011 році тарифів на послуги з утримання житла та прибудинкових територій та їх складових, а також вжити відповідних заходів реагування там, де ціни було необґрунтовано завищено.  Наразі питання розмірів тарифів та обґрунтованості їх встановлення перебуває на контролі Кабінету Міністрів України

версія для друку