українська російська англійська
Микола Азаров поставив завдання: у 2012 році ціни на сільгосппродукцію мають бути стабільними, асортимент - ширшим
12.01.2012 | 11:14
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров наголошує на розвитку у 2012 році агропромислового комплексу, і зокрема забезпеченні стабільних цін на сільгосппродукцію та розширенні її асортименту. Відповідне завдання Глава Уряду поставив під час засідання Кабінету Міністрів.

«Ми маємо і далі продовжувати курс на підвищення ефективності і продуктивності сільського господарства. А це буде непросто. Всі спостерігали осінню засуху, всі бачать, яка у цьому році безсніжна зима і які це ризики для врожаю озимих», - зазначив Микола Азаров.

При цьому він поставив завдання вже зараз розпочати ретельну підготовку до весняно-польових робіт, максимально врахувавши  всі плюси і мінуси попереднього року, закріпивши позитиви і зробивши висновки з помилок. За словами Прем’єр-міністра, важливо максимально сконцентрувати адресну матеріальну підтримку на тих напрямках, від яких очікується досягти максимальної ефективності. «Сьогодні є всі можливості для того, щоб подолати найбільш несприятливий розвиток ситуації і забезпечити стабільні ціни та розширення всього асортименту сільгосппродукції», - наголосив  Микола Азаров.

При цьому він підкреслив, що у 2011 році Уряду вдалося відчутно обмежити зростання цін, особливо на соціально важливі продукти харчування. Як зазначив Микола Азаров, за деякими товарними групами ціни не тільки не зростали, а навіть знизились: «Вперше за кілька років здешевіли крупи, овочі, фрукти. Все це стало можливим завдяки оптимальній структурі посівних площ, вдосконаленню технологій, будівництву овочесховищ, оптових ринків та іншим заходам».

 

 

версія для друку