українська російська англійська
Дмитро Табачник взяв участь у відкритті нової школи на Вінниччині
11.01.2012 | 12:34
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

10 січня Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник та Голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига відкрили нову школу у Томашполі Вінницької області.

Дмитро Табачник зазначив, що це найбільший освітянський об‘єкт, який відкритий за роки незалежності України. Це школа, яка має повний спектр медичного обслуговування та профілактики дітей первинної допомоги. Навчальний заклад має чудовий сучасний актовий зал, два спортивних зали. У школі враховані всі найсучасніші освітні технології, передбачено кімнату реабілітації і розвантаження вчителів, кожен вчитель-предметник матиме свій кабінет, який обладнаний сучасними технологіями і забезпечений сучасною літературою.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту також підкреслив, що цей заклад відкритий не в столиці і навіть не в обласному центрі, а у сільській місцевості. І саме сільським дітям така школа дасть можливість отримувати належну освіту і бути конкурентоспроможними у сучасному світі. Ще однією перлиною цієї школи є те, що заклад абсолютно нового енергопокоління, де газове опалення замінене твердим місцевим паливом.

«Це дійсно перемога обласної і місцевої влади, - зазначив Міністр освіти, науки, молоді та спорту України. - Я переконаний, що цей освітній заклад стане центром духовного життя всього населеного пункту».

Також Міністр Дмитро Табачник поспілкувався з представниками центральних та регіональних засобів масової інформації.

 

версія для друку