українська російська англійська
КРУ в Одеській області впродовж 2011 року відшкодувало втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 85 млн.грн
11.01.2012 | 18:18
Прес-служба Державної фінансової інспекції

КРУ в Одеській області протягом 2011 року забезпечило відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, зумовлених порушенням законодавства, на загальну суму понад 85 млн. грн. Зокрема, відшкодовано незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на загальну суму понад 44,7 млн. грн. та забезпечено надходження фінансових ресурсів до бюджетів, бюджетних установ і організацій на загальну суму 40,3 млн. грн.

Так, у грудні 2011 року на виконання вимог ревізорів відділу інспектування у сфері освіти і науки об’єкти контролю забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 450,13 тис. грн.

Зокрема, під час ревізії фінансово-господарської діяльності відділу освіти Білгород-Дністровської районної державної адміністрації встановлено факти проведення індексації заробітної плати не в повному обсязі. Через це 162 працівника закладу недоотримали 168,53 тис. грн. На виконання вимог ревізорів,  направлених об’єкту контролю, у грудні було забезпечено повне погашення цієї заборгованості.

 

версія для друку