українська російська англійська
Після капітального ремонту відкрито пологове відділення на Луганщині
12.01.2012 | 09:31
Луганська ОДА

Стабілізувати демографічну ситуацію в регіоні – одне з основних завдань реформ, які проводить луганська обласна влада у сфері охорони здоров'я. У рамках реалізації цих реформ голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк урочисто відкрив на Сватівщині пологове відділення центральної районної лікарні після капітального ремонту.

Він оглянув пологовий будинок, поспілкувався з молодими мамами і вручив їм подарунки.

Спілкуючись з медичним персоналом, Володимир Пристюк закликав їх більше уваги приділяти підготовці молодих кадрів.

Відзначимо, що ліжковий фонд пологового відділення складає 20 ліжок. Акушерсько-гінекологічну допомогу населенню надають чотири акушери-гінекологи (два – в поліклініці та два – в стаціонарі). У пологовому відділенні працює лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Посада лікаря-неонатолога залишається вакантною. Молодшими медичними працівниками з медичною освітою відділення укомплектоване на 100%.

У районі впроваджена система моніторингу за вагітними жінками. Проводиться пренатальна профілактика вроджених вад розвитку плоду, профілактика йододефіциту.

Для проведення капремонту і оновлення матеріально-технічної бази пологового відділення були виділені кошти з обласного (295 тис. грн.), районного (250 тис. грн.), міського (100 тис. грн.) бюджетів. Взяли участь у вирішенні важливої соціальної проблеми і представники місцевого бізнесу: від них отримано понад 500 тис. грн. спонсорської допомоги. Загальна вартість кошторисного проекту проведеного ремонту складає 1 млн. 180 тис. грн.

 

 

 

версія для друку