українська російська англійська
Студенти одного з луганських вузів найближчим часом навчатимуться в європейських вузах за кошти ЄС
12.01.2012 | 09:48
Луганська ОДА

Студенти Луганського національного університету імені Т.Г.Шевченка до 2015 року зможуть навчатися в європейських вузах за кошти ЄС.

Грант виділений до жовтня 2015 року. Він призначений на оплату дорожніх витрат, а також витрат, пов’язаних з навчанням і проживанням студентів, аспірантів, магістрантів ЛНУ у вузах Литви, Австрії, Угорщини, Італії, Латвії, Іспанії, Великобританії.

На сьогодні вуз провів попередні переговори з низкою європейських університетів, а саме: Університетом Міколоса Ромеріса (Литва), Університетом ім. Іоганна Кеплера (м. Лінц, Австрія), Університетом Печ (Угорщина), Університетом Солено (Італія), Вищою школою бізнесу Turiba (Латвія), Університетом Аліканте (Іспанія), Університетом Гламорган (Великобританія).

Європейські партнери ЛНУ відзначили, що приємно здивовані різнобічністю академічних програм, кількістю кваліфікованих викладачів, а також великою кількістю іноземних студентів, яких приймає університет.

Головними критеріями відбору учасників стануть науковий потенціал їх робіт, а також знання мови. У вузі існує низка мовних центрів, де можна освоїти всі необхідні для участі в проекті іноземні мови. Зокрема, це ті, що фінансуються посольствами різних країн: Гете-центр, Навчальний комплекс «Лінгва» та ін.

Зазначимо, що окрім ЛНУ подібні гранти отримали також ще 16 вузів різних європейських і пострадянських країн. Координацію проекту здійснює європейське Агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA). Проект «Erasmus Mundus» передбачає студентську мобільність, організовану в три групи. Перша група зможе починати здійснювати поїздки  вже у вересні-листопаді 2012 року.

 

 

 

 

версія для друку