українська російська англійська
Полонська центральна лікарня поповнилася новим обладнанням
12.01.2012 | 11:48
Хмельницька ОДА

Матеріально-технічна база Полонської центральної лікарні Хмельницького району поповнилася новим обладнанням. На зміну старому рентгенапарату 90-х років, який вже п’ять років через несправність практично не працював, прийшов новенький італійський апарат, вартістю 1 мільйон 800 тисяч гривень. Це рентгенівська система «3 в 1» Opera ЗОТ і включає в себе рентгеноскопію, рентгенографію та томографію. Таке обладнання вже отримали три центральні районні лікарні області. Документи на довгоочікуваний апарат голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха вручив і головному лікарю Полонської ЦРЛ. Всього за кошти державного та обласного бюджетів закуплено 9 рентгенівських апаратів.

Василь Ядуха позитивно оцінив ті зміни, які відбулися останнім часом. Серед великих досягнень – зменшення захворюваності на туберкульоз. Разом з тим він зазначив:  «Є дуже багато проблем з медичним устаткуванням, обладнанням ,санітарними автомобілями. Ми сьогодні бачимо, що немає 100% забезпеченості кваліфікованими лікарями Полонської центральної районної лікарні. А тому ми всі разом маємо працювати, долаючи труднощі, аби наші люди отримували кваліфіковану медичну допомогу». Василь Ядуха нагадав, що в бюджеті на цей рік на 16% збільшуються видатки на медичну галузь.

«Ви завжди можете розраховувати, в рамках наших можливостей, на підтримку з боку облдержадміністрації як і в галузі охорони здоров я, так і в галузі освіти», - сказав керівник регіону. На підтвердження своїх слів він передав директору Полонської гімназії документи на комп’ютерний комплекс на 11 місць.

 

 

версія для друку