українська російська англійська
Медустанови Рівненщини отримали найсучасніше обладнання
12.01.2012 | 12:24
Рівненська ОДА

18 мільйонів гривень цільової субвенції з держбюджету отримала торік область для придбання медобладнання, зауважила заступник голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Сад.

920 тисяч гривень спрямували на дооснащення лабораторій обласної дитячої та клінічної лікарень, перинатального центру, онкодиспансеру, а також Рівненської міської лікарні. Ще майже 17 мільйонів субвенції витратили на закупівлю рентген-обладнання та УЗД-апаратів останнього покоління. Відтак травматологічне відділення обласної лікарні обладнали пересувною рентген-апаратурою, а Гощанська, Демидівська, Дубенська, Здолбунівська, Рівненська та Сарненська центральні районні лікарні, а також Рівненська міська – отримали рентгенівські діагностичні системи на два робочі місця.

Водночас в обласні заклади, де обслуговують жителів усіх районів і міст, придбали найсучасніші  ультразвукові діагностичні системи. Саме їх бракувало для повноцінного обстеження краян.

За словами Світлани Сад, державні гроші витратили на потужні апарати та укомплектовані системи, що дозволяють в рази скоротити час на діагностику, відтак оперативніше визначитися з курсом лікування та пришвидшити одужання.

 

версія для друку