українська російська англійська
Мінагрополітики запровадить нові форми стимулювання розвитку молочного скотарства
12.01.2012 | 15:39
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Вітчизняне молочне тваринництво потребує інноваційних підходів до надання державної підтримки. Тому Міністерство аграрної політики та продовольства аналізує та розробляє нові форми розвитку цієї галузі аграрного сектору. Про це сьогодні під час робочого візиту на Житомирщину повідомив Міністр Микола Присяжнюк.

«Молочне скотарство є надзвичайно важливим для аграрного сектора нашої країни. Тому що, по-перше, молочна продукція є експортноорієнтованою, а по-друге, ми повинні забезпечити продовольчу безпеку країни. Тому зараз міністерство в пошуках найбільш оптимальної та ефективної підтримки молочників та стабілізації молочної галузі. В минулому році ми акумулювали ПДВ на спеціальних рахунках, знайшли порозуміння з молокопереробними підприємствами. Вони гарантують, що збільшать товарність молока і розбудують молокоприймальні пункти в селах», - зазначив керівник Мінагрополітики.

Інспектуючи одне з приватних сільськогосподарських підприємств в Коростенському районі Житомирської області, Микола Присяжнюк наголосив, що завдання міністерства – разом із підприємцями забезпечити стабільний розвиток молочної галузі.

«Ми сьогодні знаходимось на підприємстві часів 90-х років, яке збереглося завдяки плідній праці його керівництва. Сьогодні це є фермерське господарство, а 860 фермерських господарств Житомирської областіце перспектива як для Полісся, так і для України», - зазначив Міністр.

«Сьогодні ми домовились з керівництвом області, що спільно будемо виділяти кошти з обласного та державного бюджетів для підтримки фермерських господарств і розвитку молочної галузі. Це дасть можливість і контролювати кошти, і стимулювати розвиток», - додав Микола Присяжнюк.

 

 

версія для друку