українська російська англійська
МОНмолодьспорт продовжить співпрацю з Корпусом Миру
12.01.2012 | 17:28
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

12 січня 2012 року відбулася зустріч заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського з заступником директора Корпусу Миру Сполучених Штатів Америки у Вашингтоні Керрі Хеслер Раделет та директором Корпусу Миру США в Україні Дагласом Тешнером.

Під час зустрічі сторони обговорили питання співробітництва у сфері освіти між Міністерством та Корпусом Миру США в Україні.

Борис Жебровський поінформував зарубіжних колег про систему освіти України від дошкільного до вищого навчального закладу. Він розповів про діяльність «єдиної в ЄвропіМіжнародної української школи при МОНмолодьспорту, яка навчає дітей-громадян України по всьому світу дистанційно, екстерном».

Також заступник Міністра повідомив про основні нововведення в середній школі, зокрема, розроблення й затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти, яким передбачається вивчення іноземної мови з першого класуержавного стандарту базової та повної загальної середньої освіти, який забезпечить обов’язкове вивчення  другої іноземної мови з п’ятого класу та викладання інформатики у вищій школі англійською мовою. 

У свою чергу Керрі Хеслер Раделет розповіла про проект Корпусу Миру «Викладання англійської мови як іноземної», який впроваджується в Україні.

Метою проекту є за допомогою волонтерів Корпусу Миру забезпечити українські навчальні заклади якісним рівнем викладання англійської мови, допомогти у створенні сучасної інформаційно-методичної ресурсної бази, що сприятиме інтеграції українського суспільства до європейської спільноти.

За словами представника Корпусу Миру, проект підвищить професійну майстерність вчителів, вони оволодіють сучасними концепціями та технологіями навчання англійської мови.

Керрі Хеслер Раделет розповіла, що перевага при розподілі волонтерів надається школам та навчальним закладам в малих містах та селах. Зі 170 волонтерів  - 134 працюють в середніх школах малих міст та сіл.

Також Керрі Хеслер Раделет поділилася гарними враженнями від відвідування школи у Макіївці (Донецька область). Вона зазначила, що волонтери з США почувають себе в Україні як вдома і подякувала за гостинність, плідну співпрацю та всебічну підтримку діяльності проекту.

У підсумку сторони домовилися про подальшу співпрацю задля розвитку «освіти для щастя».

 

версія для друку