українська російська англійська
На Херсонщині СБУ викрила факти незаконного заволодіння земельними ділянками
12.01.2012 | 18:24
Херсонська ОДА

У Херсонській області співробітники СБ України викрили та припинили два факти незаконного заволодіння земельними ділянками посадовими особами. Про це повідомляє прес-група УСБУ у Херсонській області.

Встановлено, що начальник районного відділу Держкомзему незаконно оформила на ім’я своєї доньки і видала акт на право володіння земельною часткою (паєм).

У іншому випадку, секретар сільської ради безпідставно внесла себе та двох свої дочок до списків членів колективного сільгосппідприємства, отримавши у приватну власність майже 20 га землі сільськогосподарського призначення.

Щоб отримане у злочинний спосіб майно приносило постійний прибуток, обидві посадові особи здали його в платне користування суб’єктам підприємницької діяльності та одержували чималі гроші за оренду земельних ділянок.

Слідчим відділом УСБУ в Херсонській області стосовно посадових осіб було порушено кримінальні справи за ч.1 ст.209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України. За рішення суду незаконно одержанні земельні ділянки реприватизовано та повернуто у державну власність.

Слідство триває.

версія для друку