українська російська англійська
У тваринництві Полтавщини минулоріч тривала реалізація 19 основних інвестиційних проектів на 1 млрд.грн.
13.01.2012 | 09:30
Полтавська ОДА

Галузь тваринництва Полтавської області характеризується активною інвестиційною діяльністю. Упродовж  минулого року тривала реалізація 19 основних інвестиційних проектів загальною вартістю близько 1 млрдрн.

Завдяки інвестиційній складовій та виваженому комплексному підходу до вирішення питань розвитку тваринництва, минулоріч у галузі призупинено спад поголів’я худоби і птиці, вдалось досягти приросту поголів'я великої рогатої худоби у сільськогосподарських підприємствах на 1100 гол., у тому числі корів – на 1500 гол.; покращено роботу з оновлення стада, значно збільшений обсяг заготовлених кормів - із 3 млн. ц к.од. у 2010 році до 4,2 млн. ц к.од. у 2011 році.

Проведена робота дала можливість за підсумками року забезпечити продуктивність молочного стада на рівні 4700 кг молока на корову, разом з тим основа закладена минулого року під розвиток галузі, дає підстави полтавським аграріям ставити завдання на 2012 рік – 5000 кг молока на корову. Серед регіонів України по поголів’ю великої рогатої худоби та корів, а також по виробництву молока в сільськогосподарських підприємствах Полтавська область займає перше місце (14,1 % державного валу).

 

версія для друку