українська російська англійська
На Одещині відкрито новий сучасний медичний заклад
13.01.2012 | 10:07
Одеська ОДА

У Іванівській центральній районній лікарні в Одеській області відкрито новий, сучасний двоповерховий корпус, у якому розміщується пологове та хірургічне відділення. На мітингу, присвяченому його відкриттю, виступив голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук.

«Цю лікарню почали будувати 6 років тому, і вона мала всі шанси перетворитися на черговий довгобуд. У 2011 році ми виділили 1,1 млн. гривень з обласного бюджету на добудову цієї лікарні і 1,26 млн. гривень на її оснащення сучасним медичним обладнанням. І ми бачимо конкретний результат нашої роботи - нова лікарня буде служити людям. В 2012 році з нашого народного бюджету понад 100 млн. гривень піде на програму «Здоров'я Одещини»,- підкреслив Едуард Матвійчук.

За словами керівника області, у цьому році планується витратити значні кошти на розвиток галузі охорони здоров’я. Мова йде про закупку та установку флюорографів, рентген-апаратів, апаратів ультразвукового обстеження, апаратів штучної вентиляції легенів, системи виживання для новонароджених. Будуть придбані машини швидкої допомоги та реанімаційні автомобілі. Тільки на придбання санітарного автотранспорту буде виділено 30 млн. грн. (передбачається придбання 30 мікроавтобусів «швидкої допомоги» та 10 спеціалізованих реанімаційних автомобілів). Також буде проведено ремонти різного рівня складності у всіх фельдшерсько-акушерських пунктах, амбулаторіях, будуть виплачуватися надбавки до зарплат всім медичним працівникам у сільській місцевості.

Також планується будівництво лікувального корпусу Одеської обласної дитячої клінічної лікарні, яка обслуговуватиме населення всього регіону та удосконалення системи закладів охорони здоров’я області - завершення будівництва інфекційного корпусу Кілійської центральної районної лікарні, пологового будинку Болградської центральної районної лікарні, поліклінічного відділення Ренійської центральної районної лікарні, будівництво корпусу кардіохірургічного центру обласної клінічної лікарні та перинатального центру.

 

 

версія для друку