українська російська англійська
Ситуація на продовольчому ринку Дніпропетровщини - стабільна
13.01.2012 | 10:39
Дніпропетровська ОДА

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Олександр Любович під час наради щодо забезпечення зерном і борошном хлібопекарської галузі. За підсумками 2011 року на Дніпропетровщині продукції харчової та переробної промисловості вироблено на 10,1 млрд грн.

Виробництвом харчових продуктів в області займаються підприємства, що розташовані майже в усіх містах та сільських районах області. Продовольчі товари підприємств-виробників Дніпропетровщини відповідають вимогам найвибагливіших споживачів не  лише внутрішнього, а й зовнішнього ринку. Про це свідчить постійно зростаючий попит на продукти вітчизняного виробництва (в Дніпропетровській області попит споживачів на 96% задовольняється продуктами харчування вітчизняного виробника).

За 2011 рік обсяги виробництва харчової та переробної промисловості зросли на 7% у порівнянні з 2010 роком. Це відбулося завдяки зростанню обсягів випуску продукції на підприємствах з виробництва м’яса і м’ясопродуктів на 16,4%, ковбасних виробів – на 4,1%, масла тваринного – на 7,9%, сиру жирного – на 42,3%, олії – на 6,1%, безалкогольних напоїв – на 6,9%, крохмалю – на 20,6%, дріжджів – на 34,3%, кормів готових для тваринництва – на 26,5%, кондитерських виробів (шоколаду) – на 22,5%, макаронних виробів – на 38,8% та інших продуктів харчування.

«Споживачі області забезпечені  у достатній мірі хлібом та хлібопродуктами за рахунок власного регіонального виробництва завдяки  потужним зернопереробним, хлібопекарським підприємствам та підприємствам з виробництва круп і макаронних виробів, які працюють в області. Виробничі потужності харчової галузі Дніпропетровщини завантажені з урахуванням попиту споживачів. Питання забезпечення сировиною підприємств харчової і переробної галузі, цінової ситуації на споживчому ринку  області тримаються на постійному контролі обласною владою»,– сказав заступник голови облдержадміністрації Олександр Любович.

 

версія для друку