українська російська англійська
Віталій Захарченко доручив перевірити інформацію про побори в УДАІ Одеської області
13.01.2012 | 15:02
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко доручив Департаменту внутрішньої безпеки МВС перевірити інформацію про побори з боку керівництва Управління ДАІ Одеської області.

Про це керівник МВС написав на блогах членів Уряду 13 січня у відповідь на скаргу працівників УДАІ Одеської області, яка з'явилася в коментарях на його сторінці.

"Я дав доручення Департаменту внутрішньої безпеки МВС України провести ретельну перевірку викладених вами фактів", - поінформував міністр. При цьому він пообіцяв, що у разі підтвердження інформації реагуватиме "жорстко та адекватно", аж до порушення кримінальних справ.

Міністр також повідомив, що новий начальник ГУМВС України в Одеській області Сергій Резніков уже доповів йому про звільнення Олександра Якимовича від обов'язків керівника УДАІ.

Нагадаємо, що 12 січня у блозі з'явилася інформація, що група працівників Управління ДАІ в Одеській області звернулася до міністра зі скаргою про те, що начальник УДАІ О.Якимович організував схему вимагання грошей.

Зокрема, йшлося про виготовлення та продаж значків, схожих на нагрудний знак інспектора ДАІ, які дозволяли порушувати правила дорожнього руху. Суми за них доходили до 2000 умовних одиниць.

Автори листа також стверджують, що Якимович нібито створив в області "злочинне угруповання", члени якого під час проведення технічних оглядів підробляли квитанції транспортного збору, внаслідок чого держава недоотримала понад 7 млн гривень.

 

версія для друку