українська російська англійська
У Харківській області кожен дитячий табір комунальної форми власності отримає по 1 млн. грн. на розвиток
13.01.2012 | 14:28
Харківська ОДА

У рамках програми із збереження мережі дитячих оздоровчих таборів кожен табір комунальної форми власності у Харківському регіоні отримає по 1 мільйону гривень на розвиток. Про це сьогодні у ході прес-конференції повідомив начальник головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської облдержадміністрації Дмитро Перепелиця.

«У нас ухвалена єдина по Україні обласна програма щодо збереження мережі оздоровчих таборів. Вона розрахована на 5 років, і, згідно з цією програмою, по 1 мільйону гривень отримає кожен табір комунальної форми власності», - повідомив він.

Також у 2012 році планується продовжити роботу з розширення мережі дитячих таборів.

«У 1991 році в Харківській області було 114 оздоровчих закладів для дітей. Коли ми приймали область, їх було 37. Два з них, на жаль, з об'єктивних причин було закрито, але додатково відкрито ще три. У поточному році ми теж плануємо відкрити 3 нових табори. Ви знаєте, що у нас оздоровлення дітей перебуває під жорстким контролем губернатора, і завдяки серйозній роботі за підсумками минулого року ми змогли оздоровити 89% і посіли перше місце в Україні», - підкреслив Дмитро Перепелиця.

 

версія для друку