українська російська англійська
Бюджет Севастополя на 2012 рік майже на 300 млн. гривень більший, ніж в 2011 році.
13.01.2012 | 14:46
Севастопольська МДА

На сесії міської Ради 28 грудня прийнятий бюджет міста Севастополя у розмірі 1 млрд. 680 млн. гривень.

Загальний об'єм витрат міського бюджету затверджений у сумі 1 млрд. 631 млн. гривень, зокрема об'єм витрат загального фонду бюджету склав 1 млрд. 389 млн. 597 тис.  гривень, спеціального фонду – 241 млн. 496 тис. гривень за тимчасовою класифікацією витрат і кредитування місцевих бюджетів і головним розпорядникам коштів.

Як прокоментував голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба представникам засобів масової інформації, прийнятий бюджет 2012 року майже на 300 млн. гривень більший, ніж в 2011 році. За його словами, основна особливість цього бюджету полягає в тому, що велика його частина - це міські гроші, що дозволяє раніше почати виконання зобов'язань по капітальних вкладеннях.

За твердженням голови адміністрації, основними регіональними програмами наступного року визначені: програма з реформування житлово-комунального господарства, що передбачає наведення ладу в «радянських мікрорайонах», і програма «Ветеран», на реалізацію заходів якої заплановано 9,5 мільйонів гривень з міського бюджету на 2012 рік.

За словами Володимира Яцуби, міська адміністрація докладає максимальних зусиль, щоб завершити всі проекти, які були заплановані на цей рік. Так, повним ходом йде процес модернізації  рухомого складу КП «Севелектроавтотранс». Були виконані зобов'язання щодо оновлення парку «швидкої допомоги». Окрім цього, було вручено 5 автомобілів севастопольцям з обмеженими фізичними можливостями, які стояли на черзі Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань в місті Севастополі.

За словами глави Севастопольського регіону, в бюджеті на 2012 рік «збережений соціальний пакет, виконані всі зобов'язання із виплати захищених статей».

 

версія для друку