українська російська англійська
Введення в Севастополі енерговузла вдвічі більшої потужності підвищить інвестиційну привабливість міста
14.01.2012 | 10:11
Севастопольська МДА

Введення до ладу підстанції, яка вдвічі збільшила потужність севастопольського енерговузлу, відкрило нові можливості для приходу інвестицій, а значить, для розвитку Севастополя.

Про це заявив журналістам після церемонії відкриття нової підстанції і переходу на напругу 330 кіловольт високовольтних ліній Сімферополь – Севастополь з реконструкцією і розширенням підстанцій Сімферополь і Севастополь перший заступник глави Севастопольської міськдержадміністрації Сергій Савенков.

«Збільшення потужності майже вдвічі дозволить мати необхідний для міста енергозапас,  і цей запас дозволить динамічно розвиватися нашому регіону, нашим підприємствам, які зазнавали вже певні труднощі в плані лімітів на електроенергію», - сказав Сергій Савенков.

За твердженням першого заступника градоначальника, введення підстанції відкриває можливості для введення нових могутніх енергоємних об'єктів, відкриває перспективи для розвитку Південного берега Криму.

«Раніше схема не відповідала вимогам надійності енергопостачання споживачів Севастополя і Південного берега Криму і зростанню навантажень у регіоні, тому рік назад в результаті аварійної ситуації Севастополь на п'ять годин був повністю знеструмлений», - відзначив С.ергій Cавенков.

За словами першого заступника керівника МДА, щоб такого не відбулося, «були встановлені нові трансформатори, нове устаткування, яке дозволить збільшити надходження електроенергії до міста».

версія для друку