українська російська англійська
Активна молодь долучилася до обговорення перспектив нової Сумщини
13.01.2012 | 16:22
Сумська ОДА

Підтримка та інтелектуально-духовний розвиток молоді – один з пріоритетів влади, а створення належних умов для формування національної свідомості, виховання патріотичних почуттів – важливе завдання сьогодення, наголосила заступник голови Сумської облдержадміністрації Тамара Іщенко, підбиваючи підсумки роботи ІІ зимової оздоровчої зміни закладу санаторного типу «Ровесник».

За її словами, 2011 рік для Сумщини був знаковим у цьому сенсі: проведено низку тематичних походів, конференцій, «круглих столів». Важливою подією стало створення на базі Сумського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетського корпусу ім. І.Г. Харитоненка».

У зимовій зміні «Люблю тебе, моя Вітчизно» взяли участь понад 100 дітей з усіх міст та районів області. У переважній більшості це – вихованці військо-патріотичних клубів, гуртків, об’єднань та пошукових загонів.

За «круглим столом» учасники оздоровчої зміни обговорили нагальні питання розвитку територій, які вони представляють, та спільно з представниками влади намітили шляхи їх вирішення.

 

версія для друку