українська російська англійська
На Буковині сприяють ресоціалізації осіб, звільнених з місць позбавлення волі
13.01.2012 | 17:27
Чернівецька ОДА

13 січня під керівництвом першого заступника голови Чернівецької облдержадміністрації Георгія Галиця відбулося засідання обласної спостережної комісії, під час якого були підбиті підсумки роботи у минулому році і визначені пріоритети на нинішній рік. 

 «Формального підходу в цій роботі не може бути – допомога у лікуванні, працевлаштуванні, соціальному супроводі має бути реальною», - сказав Георгій Галиць. Для поліпшення результативності роботи спостережних комісій заплановано здійснити виїзд до Сокирянської виправної колонії, активізувати роботу у напрямку запобігання рецедивній злочинності, посилити громадський контроль та моніторинг за станом здійснення соціального супроводу осіб, звільнених з місць відбування покарань.

У 2011 році соціальними послугами служби зайнятості у Чернівецькій області скористалися 39 осіб, звільнених з місць позбавлення волі, з них 49% – молодь, віком до 35 років. Профорієнтаційними послугами охоплено 31 особу, що відбувала покарання у місцях позбавлення волі. Нині на обліку в обласній службі зайнятості перебувають 9 осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі. Засуджені, які відбувають покарання в Сокирянській виправній колонії та перебувають у Чернівецькому слідчому ізоляторі, при звільненні забезпечуються інформаційними матеріалами, щодо їх соціальної адаптації. Лікувально-профілактичні заклади області проводять облік осіб, звільнених з місць позбавлення волі, їх медичний огляд, безкоштовне лікування.

 

версія для друку