українська російська англійська
На Полтавщині створюються нові робочі місця за рахунок розвитку фермерських господарств
16.01.2012 | 10:46
Полтавська ОДА

Завдяки модернізації об’єктів фермерських господарств вдасться створити нові робочі місця. Таку думку висловив Голова Полтавської ОДА Олександр УДОВІЧЕНКО під час робочої поїздки в Оржицький  район,  де він побував у фермерському господарстві «Світанок», що в селі Заріг. Керівник області  ознайомився  з ходом модернізації молочного цеху цього господарства.

Голова ОДА також відвідав місцевий дендропарк, який є пам’яткою садово-паркового мистецтва. Тут також будуть створені додаткові робочі місця, адже наприкінці минулого року на його реконструкцію виділено з обласного бюджету понад 200 тисяч гривень.

Олександр Удовіченкоії побував і у щойно введеному в експлуатацію районному центрі зайнятості. Нині тут завершується встановлення новітнього комп’ютерного обладнання. Цей центр забезпечить якісно новий рівень обслуговування населення. Вже з наступного понеділка він розпочне свою роботу і першим великим заходом стане ярмарок пропозицій громадських робіт. Старе ж приміщення Центру буде використано для розширення площ районного управління праці та соціального захисту, що також покращить умови надання послуг населенню району.

 

версія для друку