українська російська англійська
Рівненщина розраховує на держпідтримку для модернізації комунальної галузі
16.01.2012 | 11:48
Рівненська ОДА

45 проектів скерувала Рівненська область у профільне міністерство, щоб отримати гроші на їх реалізацію за програмами «Питна вода України» та «Реконструкція і будівництво систем централізованого водовідведення».

За словами заступника голови Рівненської облдержадміністрації Володимира Новака, загальна сума їх фінансування становить 116 мільйонів 740 тисяч гривень. 12% суми готові виділити місцеві бюджети, щоб отримати понад 100 мільйонів із держказни. Зокрема, на розгляд конкурсної комісії від Рівненщини підготували 22 проекти, які розраховані на поліпшення якості питної води, – державні інвестиції в технічне переоснащення становлять понад 36,5 мільйона гривень. Ще 23 пропозиції розраховані на реконструкцію та будівництво очисних споруд. Їх загальна вартість – понад 80 мільйонів гривень із бюджетів різних рівнів.

Такий перелік об’єктів відібрано із пропозицій міст, селищ і сіл, зауважив Володимир Новак. Громади Рівненщини подали на конкурс максимальну кількість проектів, щоб залучити в область якомога більше грошей для технічного переоснащення галузі з держказни.

 

версія для друку